Masz pytania? Zadzwoń: 32 724 05 04         Gabinet czynny od 9:00 do 19:00

mediraty - finansowanie usług medycznych w gabinecie stomatologicznym
autoryzowana klinika implantologiczna systemu BEGO

O Nas

Duodent1

W DuoDent tworzymy zgrany zespół, ponieważ wszyscy lubimy swoja pracę. Jesteśmy ambitni, skrupulatni, a ciągły rozwój to dla nas nie tylko potrzeba osobista, ale też obowiązek wobec naszych Pacjentów, którym chcemy zapewnić fachową i nowoczesną opiekę stomatologiczną. Szkolimy się, bierzemy udział w warsztatach, seminariach i stale podnosimy nasze kwalifikacje.


Katarzyna Bogusz

Katarzyna Bogusz

Właścicielka DuoDent, lekarz dentysta ze specjalizacją stomatologii zachowawczej z endodoncją.

  • studia medyczne na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym Śląskiej Akademii Medycznej ukończone w 2006 roku
  • specjalizacja: stomatologia zachowawcza z endodoncją na Śląskiej Akademii Medycznej, w latach 2009-2013.

Główny obszar zainteresowań to endodoncja mikroskopowa, stomatologia zachowawcza i protetyka. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w specjalistycznych kursach i konferencjach naukowych. Cierpliwa i niezwykle delikatna.


Małgorzata Kierońska

Małgorzata Kierońska

Dyplomowana asystentka stomatologiczna, dyplomowana higienistka stomatologiczna oraz technik sterylizacji medycznej; III stopień znajomości polskiego języka migowego w ztopniu zaawansowanym (PJM).

  • studium medyczne w Wojewódzkim Ośrodku Metodycznym dla Nauczycieli.

Ponad dwudziestoletni staż zawodowy w pracy z Pacjentami. Swoje zainteresowania pedagogiczne realizuje jako wykładowca w Studium Medycznym TEB w Katowicach oraz jako nauczyciel polskiego języka migowego. Kompetentna i rzetelna.


Bartłomiej Borowski

Bartłomiej Borowski

Lekarz medycyny, lekarz stomatolog ze specjalizacją chirurgii szczękowo-twarzowej.

  • studia medyczne na Wydziale Lekarskim Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego ukończone w 2005 roku
  • studia medyczne na Wydziale Lekarsko–Stomatologicznym Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego ukończone w 2007 roku
  • asystent w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w latach 2009-2015
  • specjalizacja: chirurgia szczękowo-twarzowa uzyskana w 2015 roku.

Przeprowadza zabiegi z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej, zajmuje się chirurgią stomatologiczną, chirurgią periodontologiczną oraz implantologią. Aktywny członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii. Autor i współautor publikacji z dziedziny chirurgii szczękowo-twarzowej. Precyzyjny i zdecydowany.