Masz pytania? Zadzwoń: 32 724 05 04         Gabinet czynny od 9:00 do 19:00

mediraty - finansowanie usług medycznych w gabinecie stomatologicznym
autoryzowana klinika implantologiczna systemu BEGO

Znieczulenie komputerowe – The Wand

W DuoDent dbamy o wysoką jakość całego procesu leczenia i dlatego chcemy aby przebiegał bezboleśnie. Wyeliminowanie stresu, towarzyszącego często wizytom w gabinecie stomatologicznym jest równie ważne jak profesjonalizm lekarza oraz nowoczesny sprzęt. Dlatego naszym Pacjentom oferujemy zaawansowany system komputerowy do bezbolesnego podawania znieczulenia The Wand STA.

Urządzenie The Wand STA jest przyjazne i bezpieczne zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Dzięki nowoczesnej technologii DPS, kontrolowanej przez mikroprocesor, który w inteligentny sposób dobiera odpowiednie ciśnienie oraz ilość leku, dawkowanie znieczulenia przebiega stopniowo, a sama aplikacja substancji za pomocą specjalnego aplikatora jest dla Pacjenta bezbolesna. Anestetyk wprowadzany jest z prędkością fizjologiczną czyli taką, która umożliwia najbardziej skuteczne wchłanianie przez tkanki, a to sprawia, że jest absorbowany na bieżąco i jednocześnie bardziej skuteczny niż lek podawany metodą tradycyjną. Lepsza wchłanialność środka znieczulającego sprawia, że procedurę zabiegową można rozpocząć bez zbędnego oczekiwania – bezpośrednio po podaniu anestetyku.

Znieczulenie podawane przy pomocy The Wand STA nie wywołuje uczucia rozpierania tkanek, towarzyszącego standardowemu wykonywaniu zastrzyków znieczulających, nie powoduje także odrętwienia twarzy. Dzięki technologii STA umożliwiającej znieczulenie ściśle wybranego obszaru (np. jednego zęba), bez znieczulenia dalej położonych tkanek miękkich, Pacjent zachowuje pełną swobodę mówienia oraz mimikę, a twarz – naturalny wygląd.

Wykorzystywane w naszym gabinecie urządzenie The Wand STA, posiada szeroki wybór procedur znieczulania, a pracę lekarza znacznie ułatwia opatentowany system nawigacji dźwiękowej i wizualnej. Metodę znieczulania The Wand STA można zastosować w leczeniu zachowawczym, protetycznym, w endodoncji, pedodoncji, chirurgii, ale również w każdej innej dziedzinie stomatologii. Dzięki niej zabiegi dentystyczne stają się bardziej komfortowe i bezpieczne, a osoby cierpiące na dentofobię chętniej decydują się na wizytę w gabinecie stomatologicznym.


… wróć do oferty